Yaşam Alanlarınız için Yeni Dekorasyon Fikirleri

Dekorasyon ile ev ve iş yerinizi hem görsel olarak güzel gösterirsiniz hem de sizler daha huzurlu olursunuz. Bu sezon nüde tonları çok moda. Nude tonları ile odalarınız daha aydınlık görünüme kavuşur. Halılarda, köşe koltuklarında ya da perdelerde nude tonlarını tercih edebilirsiniz. Turkuaz bir köşe koltuk üzerine renkli yastıklar kullanarak, odanızı ferah hale getirmeniz de mümkün.

Yeni Dekorasyon Trendleri

Odalarda kullanacağınız halıları ise pembe ve krem tonlarında seçerek yaşam alanlarınızı daha geniş gösterebilirsiniz. Açık tonlarda halı ya da perde seçtiyseniz aksesuarlarınızı renkli tonlarda seçmeye özen gösterin. Orta sehpa rengi ise mobilyalarınızın renk tonuna uymalı. Bu sezon dantel perdeler de çok moda. Dantel perdeler seçecekseniz, eşyalarınızı perdelerin tonlarında seçmeye çalışmalısınız.

Duvar rengi seçimi ise çok önemli. Eşyalarınızla uyumlu olmalı ve odanızı kasvetli göstermemeli. Sade renkler, pudra renkleri ya da açık mavi tonları ile odalarınıza farklı bir görünüm sağlayabilirsiniz. Yaşam alanlarınızı daha canlı renklerden seçmek isterseniz mobilya seçiminiz meşe ya da kestane tonlarında olmalı. Turuncu biblolar, renkli sandalyeler ile odayı daha da hareketlendirmeniz mümkün. Salon, oturma odası, çocuk odalarında farklı renk tonlarını kullanarak evinizin daha canlı görünmesini de sağlamanız mümkün. Seçtiğiniz tonlar zıt renklerden de olabilir. Önemli olan doğru renkleri birlikte kullanmanız ve yaşam alanlarınıza görsel güzellik katmanızdır.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir