Kadınların Erkeklerde Sevdiği Kusurlar

Günümüzde tüm kadınlar güzelliklerine büyük önem veriyor. Güzel olmak için çeşitli bakım ürünlerine ya da kuaförlere saldıran bayanların müdahale edemediği kusurları da var. Bu kusurlar onları çok üzse de ya da hayattan soğutsa da onların sevmedikleri kusurları partnerlerinin hoşlarına gidebilir. Birçok kadın bunu saçma bulsa da bu böyledir.

kemikli burun

kemikli burun

Kendinizle Barışın

Bunların başında kilo problemi geliyor. Tabii ki bahsettiğimiz şey şişmanlık değil. Bayanlar ayva göbek olarak adlandırılan göbek tipinden nefret etse de birçok erkek dümdüz bir karından ziyade bu tip bayanları daha çekici buluyor. Aynı zamanda kemikli burun meselesi de kadınların hoşlanmadığı ve nefret ettiği bir kusurdur. Fakat erkekler için önemli olan doğallıktır. Estetikli burundan ziyade doğal ve kemikli bir burun daha çekicidir.

kemikli burun nedir

kemikli burun nedir

Erkekler uzun boylu kadınlardan hoşlanmaz dersek yalan olur. Fakat minyon tipli bayanlar daha sevimli geliyor erkeklerin gözüne. Kadınların yakındığı boy konusu erkeklere göre değişik olabiliyor. Son olarak da çilli olma meselesi. Çillerinizi yok etmeye çalışmaktan vazgeçin. Birçok erkek buna bayılıyor.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir