Çatı Katı Olan Dubleks Evler

Günümüzde yepyeni yapılan evlere baktığımızda dubleks özelliğinde yapılan evler olarak karşımıza çıkar. Genel olarak bu evlerin çatı katı ile birleşimi doğrultusunda bir çatı katı ve bir de normal dairenin birleşimiyle oluşurlar. Bu evlerde çok güzel bir tasarım sunulduğunda ise çatı katı, gerçekten hem yaz hem de kış sezonu için en kullanışlı alanlar olabilir.

Dubleks evler

Dubleks evler

Dubleks evler olarak evlere baktığımızda ahşaptan yapılabilir olan bu evlerin gerçekten dekore ederken de çok güzel bir tasarımla buluşturulması sayesinde çok iyi tasarımlar ortaya çıkabilir. Rahat edebileceğiniz, kendinizi rahat hissedebileceğiniz ortamları çatı katı içerisinde yaratabilir ve bu şekilde en güzel dubleks evinize sahip olabilirsiniz.

Dubleks olarak tanımlanan ve günümüzde çokça rağbet görülen bu evler içerisinde gerçekten güzel modeller çıkartılarak ev içi çok iyi dekorlar yapılabilir. Yapılacak olan dekorlar doğrultusunda çatı katında yaşamaya başlayacak ve hiç evinizi kullanmak istemeyeceksiniz!

Çatı katı dubleks ev

Çatı katı dubleks ev

Çatı katı için dekor fikirleri

Pek fazla kullanışlı olmayan bu evler içerisinde siz de istedikten sonra dekor oluşturabilir, istediğiniz gibi keyifli bir ortam yaratabilirsiniz. Çatı katının da bulunduğu dubleks evler içerisinde eğer güzel bir dekor yapmak istiyorsanız, çatı katınızın fazla eşyaya sahip olmaması gerekir. Sadece dinlenebileceğiniz, kitap okuyup ara öğünlerinizi atıştırarak çatı katının keyfini çıkartabileceğiniz rahatlıkta dekorun olması yeterli olacaktır.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir