Fransız Askısı

Fransız askısı olarak bilinen ip askı işlemi ameliyatsız ve dikişsiz yüz gerdirme işlemidir. Yüz bölgesi yerçekiminin de etkisi ile zamanla sarkmakta ve kırışıklıklar meydana gelmektedir. Özellikle belirli bir yaş aralığından sonra yüzde meydana gelen bu etkiler daha çok meydana çıkmaktadır. Yüzde oluşan bu sorunları gidermek için birçok işlem bulunmaktadır. Bu işlemlerden bir tanesi de ip askı yöntemidir. Fransız askısı olarak bilinen ip askı yöntemi ameliyatsız yapılan işlemlerdendir. Ameliyat olmadan oldukça iyi sonuçlar veren işlemlerden biri olan ip askı yönteminde herhangi bir dikiş izi de kalmamaktadır.

ip askı yöntemi

İp askı yöntemiyle yapılan gerdirme işlemi ameliyatsız bir yöntem olduğu için kalıcı bir çözüm değildir. Minimum 2 yıl dayanıklılığı bulunduğu için etkisi geçtikten sonra tekrar yaptırılması gerekmektedir. İp askı yönteminde kullanılan ipler insan biyolojisiyle uyumlu içi polyester malzemeden meydana gelen esnek iplerdir. Askılama işleminden sonra yerleştirilen bu ince ipler elle hissedilmez. Yapı olarak ne kadar ince olsa da kopması mümkün değildir. Askılama yapılan bölgede bulunan ipi, ovalama, üzerine yatma ya da herhangi bir darbe alımı koparabilmektedir. Bu konuda dikkatli olunması durumunda herhangi bir kopma sorunu ile karşılaşılmamaktadır.

Fransız Askısı Fiyatı

Fransız askısı işlemi fiyatları net bir fiyat aralığına sahip değildir. Yaptırılan hastane ve yapan doktora göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Bu işlemi yapan her hastane ve doktor ip askı yöntemi talep edeceği ücreti kendisi belirlemektedir. Kullanılan ipin kalitesi ve doktorun tecrübeli olması da fiyata yansıyabilmektedir.  Fiyat olarak oldukça uygun ya da oldukça yüksek meblağlarda istenebilmektedir. Bu hastane ya da kliniğin ne kadar gelişmiş olup olmadığı ile de alakalı olmaktadır.

Fransız askısı işleminin fiyatından çok yaptıracağınız doktorun tecrübeli ve ve güvenilir olmasına daha çok dikkat etmelisiniz. İşinde uzman bir doktor tarafından yapılmayan ip askı işlemleri başarılı bir sonuç vermeyerek işlemi tekrar ettirmenize neden olabilir. Tecrübeli ve uzman bir doktor tarafından yapılan işlemler riski en aza indirerek daha başarılı sonuçlar almanızı sağlamaktadır. Bu konuda güvenebileceğiniz doktorlardan bir tanesi de Op. Doktor Tuğba Dindar’dır. https://tugbadindar.com/hizmetler/ip-aski detaylı bilgiye siteden ulaşabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir