Yüzünüze Uygun Kaş Modelleri

Kaşlar, yüzün ifadesini yansıtır. Doğru kaş aldırma teknikleri ile yüzünüzün değiştiğini siz de fark edeceksiniz. Kaşlarınız ve göz kapaklarınız arasında boşluğun fazla kalmamasına dikkat edin. Boşluk fazlaysa yüzünüz yorgun bir görünüme neden olur. Genetik olarak kaş aranız açık ise küçük bir işlemle arayı kapatabilirsiniz. Kaşlarınızın hemen altına açık renkli bir far sürmeniz yeterli.

Yüzünüze Uygun Kaş Modelleri

Yüzünüze Uygun Kaş Modelleri

Yüze Uygun Kaş Modelleri

Kaşlarınız dağınık ve gözünüze yakında sinirli bir yüz ifadesine bürünürsünüz. Bu tarz kaşlara sahip olanların mutlaka kaşlarını kısaltmaları gerekir. Çok koyu renkli göz kalemlerinden de sakının. Kavisli kaşlarınızın arası çok açıksa sizi şaşkın bir görünüme sokar. Kavis kısmının dolması yüzünüze renk katacak.

Yüzünüze Uygun Kaş Modelleri

Yüzünüze Uygun Kaş Modelleri

Uzun ve eğimli kaşlar ise üzgün görünmenize neden olur. Burna yakın yerlerde olan kaşları alırsanız, bu görünümden kurtulursunuz. Eğimli bölgeyi ise yüzünüze uygun şekilde aldırmalısınız. Kaşınızın altına ise açık renkli far kullanmanız gerekir.Kaşınızla uygun tonlarda kaş kalemi ile ufak bir kavis görünümü vermeniz mümkün. Kaşlar, yüzün en net gösterir.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir