Farklı Çorap Çeşitleri ile Stilinizde Nasıl Fark Yaratabilirsiniz?

Çorap giymek ve onları seçmek, elbette büyük bir uğraş değildir, uzunlukları, malzemesi ve tipleri konusunda yeterli bilginiz varsa görsel olarak, çorap çeşitlerinden nasıl etkileyici stiller çıkarabileceğinizi de bilirsiniz. İşte, çorap türlerinden bazıları ve stil önerileri:

  • Kısa Ayak Bileği Çorapları

Ayakkabılarınızı veya ayağınızı korumak için ne giyeceğinizi merak ettiyseniz, bunlar mükemmel. Ayak bileğinin hizasında olan bu çoraplar, tüm gündelik vakitlerde mükemmeldir. Ayrıca, spor bir üst ve Jean ile sofistike ve zevkli görünüyorlar.

babet çorap

babet çorap

  • Kısa Bilek Üstü Çorapları

Bu tür çoraplar, ayak bileklerinin biraz üstünde gezinir ve kıyafetinize kadar örtülür. Ayrıca ayağınızın arkasını vuran ayakkabılardan korurlar. Koşu ayakkabıları ya da günlük spor sneakerlar ile uyumlu olan kısa bilek üstü çoraplarında harika renkler seçebilir, sportif kıyafetlerinize renk ekleyebilirsiniz.

  • Dizaltı Pamuklu Çoraplar

Dizaltı çoraplar, bacaklarınızın uzunluğuna bağlı olarak baldır kaslarınıza kadar gidebilir.  Mükemmel koruma ve kapsam sağlarlar. Kış mevsiminde koşu ayakkabıları ile fiziksel aktiviteler veya gayri resmi amaçlar için mükemmeldir. Kısa bir şort, spor bir ceket ve bağcıklı botlar ile eğlenceli stiller hazırlamak kolaydır.

çorap

çorap

  • Diz Üstü Çoraplar

Diz boyu çorapları, genellikle kış mevsiminde mini etek ve şortlar ile harikadır. Bir tampon gibi hareket eder ve ayaklarını sıcak tutmak için fazladan bir katman eklerler. Bot veya dizaltı uzunluğundaki çizme ile şık stiller oluşturabilirsiniz.

  • Külotlu Çoraplar

Koton, opak, streç veya desenli çorap gibi pek çok külotlu çorap stili mevcut. Genel kural, çoraplarınızı eteğinizle eşleştirerek silueti kırmadan bir deseni izlemektir. Bununla birlikte, eğer eğlenceli bir şey seçmek isterseniz, neon renkleri veya eğlenceli görünen herhangi bir şeyi deneyebilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir