Kadın Ne Zaman Gider?

Erkeklerin büyük bir kısmının yaşadıkları ilişkide yaptıkları en büyük hataların başında; sevgili ya da eşlerinin asla gitmeyeceklerini düşünmeleri geliyor. Bundan dolayı kadınları ciddi şekilde zorluyorlar ve hiç umulmadık bir anda yalnız kalıyorlar. Genel itibari ile kadınlar güçsüz varlıklarmış gibi gelse de gerek mental gerekse fiziki anlamda ne kadar güçlü olduklarını aslında ancak onlarla ciddi bir ilişki içerisinde olan biri anlayacaktır.

kadın

kadın

Bir Kadına Saygı Duymazsanız Yalnızlığa Mahkum Olursunuz

Birçok erkeğin ilişki esnasında yaptığı hataların başında, kadın ile beraber olmalarından sonra onların sonsuza kadar ne yaparlarsa yapsınlar yanlarında olacaklarını düşünüyorlar. Gerçekte ise her ne kadar söylemese de kadınlar onlara saygı duyulmasını ister.

Ona saygı duyulmadığını hissettiği ilk anda her ne kadar tepki vermese de ilerleyen dönemlerde erkeklerin bu tavrı oldukça kötü sonuçları beraberinde getirmiş olacaktır. Dolayısıyla böylesi sorunların önüne geçilmesi adına kadına hak ettiği değer verilmelidir.

kadınlar

kadınlar

Bununla beraber sevgisizlik de kadınların yıpranmasına neden olacaktır. Karşısındaki kişiye göstermiş olduğu ilgiyi alamayacak olan bir kadın; ilişkisi ne kadar ciddi olursa olsun fark etmez; kendini mutsuz hissedeceği için bir süre sonrasında ilişkisini sona erdirmek isteyecektir. Birçok erkek kadınların yalnızca maddiyata önem verdiğini düşünürler. Bundan dolayı da onlara yalnızca maddi anlamda yetmeleri gerektiği yönünde hareket edeceklerdir. Gerçekte ise bir kadın ile mutlu olmak için onu sevmek, saygı duymak ve anlamaya çalışmak yeterli olacaktır.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir