IPhone 6’yı Şarj Etmek

Akıllı telefonlar dünyasında tartışılmaz bir üstünlüğü olan iPhone’un son modellerinden olan iPhone 6 için piyasaya sürülen yeni bir aparat daha var. “O kadar harcayıp o telefonu aldıysanız bunu da alırsınız” anlayışına boş verip gerekli olduğu düşünülebilir. Çünkü şarj etme ile ilgili. Caffein Pro şarj sorununa bir çözüm getiriyor. Şarj kılıfı ve küçük bir şarj standından oluşan ürün, ortalama bir kullanımla, iPhone 6’yı üç gün için idare ediyor.

iphone6 şarj

iphone6 şarj

Bir şarj Böylece sürekli yanınızda bir şarj cihazı bulundurmak  ya da müsait olmayan zamanlarda bir priz aramak zorunda kalmıyorsunuz. Şarj kılıfı çok hafif ve 300mAh kapasiteli dahili bir bataryaya sahip. Firma, bu kılıf sayesinde şarj kapasitesinin yüzde yirmi arttığını iddia ediyor. Üç günlük kullanım süresi de bunu doğrular nitelikte. Kılıf, telefonun boyutlarını biraz büyütse bile darbelere karşı kesin bir koruma sağlıyor. Paketin içindeki kablosuz şarj cihazı da mantıklı bir ürün olarak beğeni topluyor.

iphone ve şarj

iphone ve şarj

Çünkü sürekli kablo takıp çıkarmak zorunda kalmadan şarj yapabiliyorsunuz. Böylece hızla eskiyen şarj kabloları gibi sorunlar ortadan kalkıyor. Caffein Pro, şimdilik sadece iPhone 6 için piyasaya sürülmüş. Sağladığı ekstra pil ömrü ve rahat şarj imkanı ile hayatı kolaylaştırıyor. Ama bu sektördeki gelişmelerin bir gün bile durmayacağından emin olun. Hatırlayacağınız gibi iPhone’un bir üst modelinin piyasaya sürülmesi yılda biri bile bulmuyor.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir