Yatak Odalarında Vintage Modası

Son yılların modası olan Vintage modasına sizler de mi uymak istiyorsunuz? Eğer yatak odasında vintage modası yaratmak istiyorsanız o halde ilk önceliğinizin geniş ve büyük bir yatak odasına sahip olmanız gerektiğini unutmayın. Vintage maalesef daha geniş daha büyük ve varaklı kısımlardan oluştuğu için anca geniş ve gösterişli bir odada kendini daha iyi gösterecektir. Aksi halde siz harika bir takımı küçük odaya koysanız, yakalamak istediğiniz Vintage görüntüyü yakalamanız oldukça zor olacak.

yatak odası

yatak odası

İngiliz Tarzı Vintage Yatak Odası Takımları

Vintage deyince ilk akıllara gelen İngiliz tarzı dekorasyon oluyor. Ferforjeler ile süslenmiş bir yatak başlığı hem daha şık hem daha gösterişli olacaktır. Bunun yanı sıra odada isterseniz ahşap detayları da kullanabilirsiniz.

Vintage yatak odası gar dolabında ise biraz gösteriş ve ihtişam olması şarttır. Bu tarzın genel özelliği zaten yatak altlarının ya da dolap altlarının biraz boşlukta olması ve yerden yüksek olması olacak. Dolayısı ile temizleme yaparken de sizleri biraz zorluyor olsa da ancak gerçek Vintage havası ancak bu şekilde verilmiş olunuyor.

vintage yatak odası dekorasyonu

vintage yatak odası dekorasyonu

Vintage yatak odası takımları artık birçok marka tarafından komple takım olarak da sunuluyor. Tek tek alıp sizler için bir tarz yaratmak zor ise markalara bir göz atabilirsiniz. Ağıılık olarak beyaz ya da krem renginin çok daha fazla yakıştığı Vintage modasında eser miktarda sarı yaldızlar da kullanabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir