Vücut Tipine Göre Skinny Jean Nasıl Seçilir?

Herkes onları seviyor, giymek istiyor ama görüntü her zaman mükemmel olmayabiliyor. Skinny jean, vücut için doğru seçildiği sürece her kadına uyar. Elma, armut, kum saati veya muz gibi şekillenseniz de, bu dar bacaklı kot pantolon sizin için stilize edilebilir. Yapmanız gereken tek şey, vücudunuza en uygun stili nasıl seçeceğinizi bulmaktır. İşte önerilerimiz…

  • Elma

Elma vücut şekilleri kalçalar, bel hatları ve göğüste geniş olma eğilimi gösterirler ve yuvarlak kalçalar olmasına rağmen, bacakları herhangi bir boyutta olabilir. En doğru model için karnınızla aynı hizada oturan yüksek bel stili tercih edin. Bu şekil, siluetinizi düzeltip, bel tanımlamanıza yardımcı olur, ayrıca koyu gölgelere dikkat edin.

jean

jean

  • Armut

Armut siluetleri, geniş göğüs, kalçalar ve uyluklar ile dar omuzlara sahiptir. Genellikle armut vücut tipleri, daha büyük bir boyut satın alma tuzağına düşer, ancak ayak bileğinde çok uzun ve yığın kot pantolon ile sonuçlanır. Bu sorunu çözmek için farklı uzunluk seçenekleri sunan markalara dikkat edin.

  • Muz

Muz vücut şekilleri kalça, bel ve omuzlar kabaca aynı ebatta düz gövdeye sahiptir. Bu gövde türünün diğer siluetlere göre daha az kıvrım bulunmasına karşın, Skinny Jeanler şekillenmeye yardımcı olmak için kullanılabilir. Süslemelerle veya dikişli tasarımlarla arka cepler gibi ayrıntılar, daha fazla eğri yanılsaması için idealdir.

jean seçimi

jean seçimi

  • Kum Saati

Kum saati şeklinde vücudu olan kadınlar, orantılı bir bel ile göğüs, omuz ve kalça genişliğine sahiptir. Vücut türünüz için en iyi Skinny Jean, kemerin rahatça oturduğu modellerdir. Yürüdüğünüzde veya oturduğunuzda rahat olmalıdır. Ayrıca, kıvrımlarınızın etrafına sığacak kadar iyi gerginlik veren stilleri tercih edin ve sarkma yapmayan iyi kalitede olmasını sağlayın.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir