İlişkinizi Bitirmenizi Gerektirecek Durumlar

Bir süredir erkek arkadaşınızla berabersiniz. Siz onu seviyorsunuz ve onunda sizi sevdiğini düşünüyorsunuz. Her şey gayet normal gidiyor. Peki gerçekten de her şey normal mi gidiyor? İlişkide aşk bazı olumsuz durumları kapatacak bir kavramdır. Ona duyduğunuz aşk, ondaki aşksızlığı görmemenize neden olur. Peki artık göz açmanın vakti gelmedi mi?

Ayrılık Çanları

İlişkinizi Bitirmenizi Gerektirecek Durumlar

İlişkinizi Bitirmenizi Gerektirecek Durumlar

Okuduktan sonra anlayacaksınız ki bir şeyler değişmiş. Size eskisi kadar ilgili olmadığını anlayabilirsiniz. Buradan bu sonucu çıkarmak hiçte zor olmayacaktır. Bir gözleme ne dersiniz? Arkadaş ilişkilerini yoklayın. Çevresi ona ne diye hitap ediyor? Aralarındaki şakalaşmalara bakın. Eğer sevgilinizin namı playboy olarak yayıldıysa ayrılık çanlarını çaldırın.

Henüz kısa bir süredir birlikte olmanıza rağmen her kavganızı, sebeplerini ve sonuçlarını saniye saniye hatırlıyorsa bu da büyük sorundur. Sizden ayrılmak için not tutmasıyla aynı şeydir bu. Özel günlerinizi unutuyorsa bunda bir kasıt aramanızda fayda var. Son olarak da eğer ki buluşma isteklerinizi yoğunluğundan dolayı sürekli erteliyorsa hiç düşünmeyin direkt ayrılın.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir