Sinemada Film İzlemenin Başka Bir Büyüsü Vardır

Sinema hakkında ne düşünüyorsunuz? Yani filmi sinemada izlemeyi sevenlerden misiniz? Yoksa dvd sini almayı mı tercih edersiniz? Hatta ben televizyonda verilmesini bile bekleyebilirim mi diyorsunuz? Her biri bir bakış açısı elbette ama hiçbiri sinemada film izlemenin yerini tutamaz. Çünkü sinemanın atmosferi başkadır.

Özellikle soğuk kış günlerinde hafta sonları yapılabilecek en keyifli aktivitelerden biridir. Kocaman bir patlamış mısır ile heyecan dolu bir aksiyon filmi izlemek ya da mendillerinizi hazırlayıp duygusal bir aşk hikâyesine tanıklık etmek paha biçilemez.

Sinemaya Zaman Ayırın

Sinemada Film İzlemenin Başka Bir Büyüsü Vardır

Sinemada Film İzlemenin Başka Bir Büyüsü Vardır

Gerçek bir sinemasever bütün yoğunluğuna rağmen kendine sinemaya gidecek bir zaman mutlaka yaratır. Hele de merakla beklediği film vizyona girmişse onu kimse tutamaz. Zaten sinema da böyle bir şeydir, yani bir tutkudur, bir mecburiyet değil bir önceliktir. Hatta bazı insanlar için kendini ödüllendirme şeklidir. Ayda en az üç kere sinemaya gitmeye çalışın, göreceksiniz ki, siz de farklı bir hava yaratacak ve kendinizi önemsediğinizi hissedeceksiniz ve bunu yapmaktan vazgeçmeyeceksiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir