Şık ve Zarif Abiye Elbise Modelleri

Abiye elbiseler özel günlerin vazgeçilmez kıyafetidir. Bir davet, düğün ya da özel bir organizasyonda abiye giymeyi tercih ediyorsanız ve ihtiyacınız olan elbiseyi bulmakta zorlanıyorsanız, 2015 abiye elbise modelleri ile ilgili moda sayfalarını karıştırmanızı tavsiye ediyoruz.

abiye elbise modelleri

abiye elbise modelleri

Biz de bir araştırma yaptık ve bu yıl abiye elbiselerde hangi renkler moda, hangi modeller trend olmuş tüm bu bilgileri sizlerle paylaşmak istedik.

2015’in Abiye Trendleri

Bu yıl abiye elbiselerde marsala rengi çok moda. Kırmızımsı kahverengi olarak da tanımlayabileceğimiz marsala rengi abiye elbiselerde sıkça kullanılıyor ve modanın yeni trendi olarak dikkat çekiyor.

yeni sezon abiye elbiseler

yeni sezon abiye elbiseler

Marsala renginin farklı cilt tonları ile sağladığı uyum ise rengin tüm kadınlar tarafından kullanılmasını olanaklı hale getiriyor. Bu yıl elbiseler balık elbise tarzında tasarlanmış. Birçok ünlü markanın yanı sıra ünlü tasarımcılar da kreasyonlarında balık elbiselere geniş bir yer ayırıyor.

Şifon yine çok moda. Yaz aylarında düğün, davet gibi özel bir organizasyona katılmanız gerekiyorsa şifon elbise tercih edebilirsiniz. Dantel de elbiseleri süsleyen bir detay olarak unutulmamış.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir