Mutfak Dekorasyonunda Lake Dolaplar Hoşunuza Gidecek

Geniş ve kullanışlı bir mutfak her kadının hayalidir. Çünkü gün içinde en fazla vakti geçirdikleri yer burası olduğu için, oranın da gösterişli ve güzel olmasını istiyorlar.

mutfak dolap

mutfak dolap

Kullanışlı ve Şık Mutfaklar İçin Hiçbir Ayrıntıyı Gözden Kaçırmamalısınız

Dekorasyon sektöründeki hızlı ilerlemeler sayesinde yeni mutfak modelleri tasarlanıyor ve adeta evinizin en gösterişli bölümü haline geliyor. Yeni yapılan binaların birçoğunda Amerikan tarzı mutfaklar tercih edildiğinden dekorasyonu da o yönde yapılıyor.

lake mutfak dolap

lake mutfak dolap

Ancak siz de var olan mutfağınızı yenilemek ve baştan yaratmak istiyorsanız, bir duvarınızı komple mutfak dolabı ile kaplayabilir ve bu dolapların lake görünümlü olmasını tercih edebilirsiniz. Açık renklerden hoşlanıyorsanız krem tonlarındaki lake mutfak dolapları mutlaka hoşuna gidecektir.

lake dolap

lake dolap

Tabii buzdolabınızı, bulaşık makinenizi ve çamaşır makinenizi de içine alacak şekilde tasarlanmasına özen göstermelisiniz. Eski mutfakların birçoğunda yaşana sıkıntılardan biri de prizlerdir. Yani neredeyse tek bir tane priz kullanılıyor ve o da en olmadık yere konuluyor. Siz mutfak dekorasyonu sırasında büyüklüğüne göre en az iki priz bulunmasına dikkat edin. Ayrıca geniş bir evye olmasına ve bulaşık makinenizin de lavaboya yakın olmasına dikkat edin.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir