Flash Player Nedir?

Adobe tarafından oluşturulmuş olan flash player web üzerinde etkileşimli olan uygulama ve içerikleri görüntüleme imkânı veren yazılımdır. Adobe flash player dünyadaki %98 bilgisayarda yüklü olan bir programdır. Adobe tarafından üretilen bu yazılım ücretsizdir.

Flash Player Nedir ?

Flash Player Nedir ?

Flash Player Yükleme

Flash player indir “gördüğünüz her noktadan yükleme yapmanız kimi zaman sakıncalar doğurabilir. Bu sakıncalar Adobe ile alakalı olamayan tamamen web içeriği ile ilgili bir durumdur.

Flash Player Yazılımında Güncellemeler

Belli zaman aralıklarında güncellemeler yapılan bu yazılım da uyarı olarak size güncelleme yapmanız istenir. Özellikle güvenlik çeperi ile ilgili durumlarda Adobe güncelleme yapmanızı öneriyor. Güncelleme yaparak yenilenmiş olan yazlımın son sürüm yeniliklerinden yararlanarak flash player’ın daha düzgün çalışmasını sağlamış olursunuz.

Flash Player Nedir ?

Flash Player Nedir ?

Güncelleme Sıklığını Değiştirmek Mümkün mü?

Flash player yüklemenizin ardından belli zamanlarda güncelleme uyarıları gelir. Bu güncellemeleri “Global Bildirim Ayarları Paneli” kısmına girerek sıklığını değiştirebilir ya da güncelleme alımına son verebilirsiniz. İstediğiniz zaman aynı panelle girip değiştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra güncellemeleri bildirim almadan kendinizde yükleyebilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir