Giyimde Etnik Desenler Fark Oluşturuyor

Moda deninde akla gelen ilk şey kılık kıyafette farklılık aramadır. Bu sene de giyimde özellikle kendini gösteren etnik desenler gözleri büyülüyor. Daha salaş ve özgün havası ile değişim getirecek. Yazında gelmesi ile yoğun talep edilen etnik desenli kıyafetler alıcılarını memnun ediyor.

Etnik Desenler

Etnik Desenler

 

İsterseniz salaş ve etnik bir elbiseyi kot ceketinizle veya triko hırkanızla kombin edebilir dilerseniz gömlek pantolon yahut tulum olarak da giyebilirsiniz. Detaylarda kullanmak isterim derseniz de sade kıyafetinize desenlere bezenmiş çanta harika olabilir. Sadece günlük yaşamda giymek ile kalmadan çok özel gecelerinizde belki bir ayrıntıda belki giyiminizde göstermeniz mümkündür. Aksesuarlarda ya da kullandığınız çantanızın desenlerini hatta ayakkabınızda fark ettirebilirsiniz.

Giyimde Etnik Desenler

Giyimde Etnik Desenler

Ayakkabıda Etnik Desenler

Giyimde olduğu kadar ayakkabı modellerinde derin bir salaşlık göze çarpıyor. Hem rahat hem de şık görünüm sağlayan babetler ve etnik desenli spor ayakkabılar en çok tercih edilenler listesine giriyor. Özel günleriniz içinse süet ve desenli topuklular sizleri büyüleyecek. Bunların yanında püskül öğesini bulundurmanız ayrıcalık katacak. İster yaz için sandaletlerde isterseniz kolej ayakkabılarında ayrıntılarda bulabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir