Kış Bahçesi Sezon Tasarımları

Keyifle dekorasyon edilmiş kış bahçeleri her zaman estetik bakımdan da güzel durur. Kış bahçesi tasarımları ile ferah bir mekân yaratmak elinizde. Bahçe ve balkonlara da uygulanan tekniklerle kış ayını harka geçireceksiniz. Kar ve yağmur yağarken dahi keyifle sohbet edeceğiniz alanları yaparak sevdiklerinizle güzel vakitler geçireceksiniz.

Cam balkonlu kış bahçesi

Cam balkonlu kış bahçesi

Camekân ile Süslenmiş Kış Bahçeleri

Taşlar ya da camekân ile döşenen kış bahçelerinin havası ayrı bir güzel. Bahçe üstlerini çardakların farklı modelleri ile kapatarak ilginç mekânlar yaratabilirsiniz.

Kış Bahçesi

Kış Bahçesi

Kış bahçelerini yeni bir yaşam alanı olarak kullanmak elinizde. İçerisini çok farklı bambu koltuklarla döşeyerek orijinal tasarımlara imza atmanız mümkün. Çiçeklerle süslediğiniz bölüm ise güzel bir estetik değer kazandıracak. Küçük ve keyifli bir bahçe tasarımı yaparak kış ve yaz aylarını güzel şekilde geçirmeniz mümkün.

Modern dekore edilmiş kış bahçesi tasarımları

Modern dekore edilmiş kış bahçesi tasarımları

Renkli tasarımlar ile ortamı hareketlendirerek daha canlı hale gelmesini sağlarsınız. Küçük aynalar ya da ailenizin olduğu resimlerle mekâna ayrı bir renk katacaksınız. Tasarım harikası olan kış bahçeleri ile rahatlığını keyfine varma elinizde.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir