Kırmızı Kombinler İçin Tüyolar

Sıcak bir yapıya sahip olan kırmızı rengin kan akışını hızlandıran hareketli ve pozitif bir etkisi vardır. Dikkat çekmeyi seven cesur insanların tercihi olan kırmızı renk giyimde dişiliği sergilemesi bakımından da öne çıkmaktadır. Kırmızı elbisenin kullanımı da bu bağlamda pek çok şekilde olabilmektedir. Spor tarzda kırmızı renklerin karıştırılarak kullanılması ya da tek bir parçada kullanılması durumunda siyah bir kemer ya da çanta tercih edilebilir. Klasik tarzda giyilecek kırmızı renkte elbisenin altına ise yine aynı renkte ya da şarap renginde topuklu ya da tabanlı ayakkabılar tercih edilebilir.

kırmızı ayakkabı

kırmızı ayakkabı

Genellikle kırmızı elbise tercih edeceklerin yüzük, küpe gibi takılarda kırmızı taş seçmesi de önemli bir detaydır. Ancak bu gibi tercihlerde kırmızının bastırılmış olmasına dikkat etmek gerekir. Yoksa fazla göze batan bir görünüm oluşabilir. Kırmızı renkli pantolonlar ile genellikle beyaz tonlara sahip nötr renkler tercih edilmelidir. Kırmızı pantolon ile birlikte siyah ya da beyaz blazer bir ceket giyilebilir.

kırmızı elbise

kırmızı elbise

Kırmızı ile Sade Renklerin Uyumu

Kıyafetlerde monoton havayı dağıtmak maksadıyla kırmızı ayakkabı en kolay alternatiflerden birisidir. Klasik veya spor ayakkabıda kırmızı renk tercih edilecek ise mavi kot tercihi yerinde olacaktır. Bununla beraber resmi bir toplantı için gidilecekse siyah renk ile kırmızı ayakkabıları kombinlemekyerinde bir seçenek olarak öne çıkar. Beyaz bir gömlek ile kırmızı ayakkabı, kırmızı renklerde aksesuar veya çanta ile hoş bir kombin oluşturulabilir.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir