Doğal Yollarla Kirpik Uzatma Yolları

Kirpik gözleri güzel gösteren etmenlerden en önemlisidir. Kadınlar daha uzun ve kıvrık kirpiklere sahip olmak isterler. Çünkü daha dikkat çekici bir hava yaratır. Bu nedenle siz de eğer daha uzun kirpiklere ulaşmak ister iseniz siz değerli okuyucular için bu yazıda doğal yollarla kirpik uzatmanın yollarından kısaca söz etmek istedik.

kirpik

kirpik

Kirpik Uzatan Şeyler

Kirpikleriniz kısa ve uzamasını isterseniz evde doğal yöntemler ile bunu sağlayabilirsiniz. Kirpik uzaması da beslenme ile doğrudan ilişkili bir durumdur. Bu nedenle uzamasını sabırla beklemelisiniz. Hint yağı ve zeytin yağını her akşam yatmadan kulak pamuğu ile diplerine sürün. Ayrıca E vitamini de kirpiklerin uzamasında en etkili şeylerden biridir. Eczanelerden E vitamini yağı satın alabilirsiniz. Bu vitamin sayesinde beslenir, onarır ve güçlendirir. Günde bir kere uygulayabilirsiniz.

kirpikler

kirpikler

Devamlı maskara kullanmamalısınız. Bu kirpikleri kurutur ve güçsüzleştirir. Birkaç gün de olsa kirpikleri dinlendirmeniz gerek. Kirpik perması ve ipek kirpik yaptırmanız asla önermiyoruz. Kirpik diplerinize vazelin sürebilirsiniz. Yine yatmadan önce diplere uygulayın ve kirpiklerin beslenmenizi sağlayın.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir