Av Mevsimi

Wardell, keskin nişancı lakabıyla ün salan biridir. Ölüm cezası ile infaz edilir. İnfaz edilmeden iki hafta önce firar eder. FBI ise Cartel Blake’ten yakalanması zor görünen kişiler için yardım ister. Blake, Wardell hakkında daha önce araştırma yapan biri olduğu için konuya uzak değildir. Blake ve Banner iş ortaklığı yapar ve Wardell’in peşine düşer.

av mevsimi

av mevsimi

Av Mevsimi ve Konusu

Wardell bir nevi seri katildir. Amerika’da büyük paniğe neden olur. Herkesi öldürmeye başlar. azledilir. Azledikleri halde olayın peşini bırakmazlar. Amaçları olayı açığa çıkarmak. Sır perdesinde özellikle farklı olaylar cinayetlerin aydınlatılmasını geciktirir.

av mevsimi

av mevsimi

Mason Cross tarafından kaleme alınan Av Mevsimi büyük ilgi gördü. Adrenalin yüksek dozlarda. Kitabı elinizden düşüremeyecek ve etkisinde kalacaksınız. Son dönemlerde yazılmış en iyi kitaplar arasında gösteriliyor. Ustaca kaleme alınan kitabı başucunuzdan ayıramayacaksınız. Başarılı anlatım sergileyen usta yazar Mason Cross olayın perde arkasını da çok iyi şekilde harmanladı. Okurken elinizden bırakamayacak ve olayların içinde kendinizi hemen bulacaksınız. Düzgün anlatımı sayesinde kitaptan sıkılma diye bir şey de düşünmeyeceksiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir