Dekorasyon Tarzına Göre Parke Seçimi

Dekorasyon stilinizi yenilemek istiyorsanız ya da dekorasyon stiliniz ile uyumlu parkeler olmasını istiyorsanız, parke seçiminizde bazı noktalara dikkat etmeniz gerekiyor. Evinizde daha şık tasarımlar yapabileceğiniz parke modellerine göz atmak için Floorpan Parke markasının seçeneklerine de göz atabilirsiniz.

Açık renkli olan parkelerin genellikle daha aydınlık mekanlar elde edilebilmesi için kullanılır. Koyu renkli parkelerin aynı zamanda desenli olanlarını da tercih ederek farklı bir dekorasyon stili elde edebilirsiniz.

Koyu ve farklı renklerdeki parkeler ile de alternatif bir dekorasyon tasarımı ortaya çıkartabilirsiniz. Zemininizde koyu renkli parkeler tercih edeceğiniz zaman oturma odalarını kullanmayı da deneyebilirsiniz.

floorpan-parke

Ahşap Tonlu Parkeler ve Doğal Dekorasyon Stilleri

Açık renkli parkeler ile birlikte en fazla tercih edilenler arasında ahşap tonlu olan parkeler yer alıyor. Doğal ahşap renklerine sahip olan laminant parkeleri kullanarak evinizin doğallığını koruyabilir ve ahşap mobilyalarınız ile uyumlu olan parkeler de elde edebilirsiniz.

Doğal özelliklere sahip olan ve evinizi ferahlatan bu parke modelleri ile farklı bir görsel zenginlik elde edebilirsiniz. Ahşap tonlarında ya da geçiş renklerinde parkeler kullanmak istiyorsanız bu parkeleri evlerinizde kullanarak son derece estetik bir dekorasyon stili ortaya çıkartabilirsiniz.

Floorpan Parke markasından en iyi örneklerinin sergilendiği ürün kataloglarına göz atarak dekorasyon stiliniz ile uyumlu olan parkelere ulaşabilirsiniz.

Floorpan Parke’nin ürün katalogları ve parke modellerine göz atmak istiyorsanız https://www.floorpanparke.net/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir