İstenmeyen Kilolar Başa Bela Olmasın

İnsanların birçoğunun derdi istenmeyen fazla kilolarıdır. Kilolu olmak hiçbir zaman iyi bir şey olarak karşılanmadı. Çünkü her insanın hayali fit ve kusursuz bir vücuda sahip olmaktır. Kusurlar elbette olabilir ama en azından fazla kilo olmamalıdır. Sağlığı da etkileyen fazla kilolar derhal verilmelidir. Sandığınız kadar zor değil.

aşırı kilo

aşırı kilo

Kilo Vermek İçin Bunları Yapın

Öncelikli olarak abur cubur ürünlerini hayatınızdan çıkarın. İçerdikleri yağlar sizin kilo almanızı tetikliyor. Aynı zamanda sağlığınıza da zararlıdır. Bir diyet programı başlatın. Salata, yoğurt ve sebze çorbalarını öğünlere yayın. Sabah kahvaltısında yağsız olmak suretiyle peynir, zeytin ve haşlanmış yumurta tüketin. 2 dilim ekmek ve portakal suyu ya da süt tercihiniz olsun.

fazla kilo

fazla kilo

Öğlen yemeğinde sebze çorbası için. Sonrasında meyve tüketebilirsiniz. Ara öğülerde de yoğurt ya da kuru meyveler yiyebilirsiniz. Akşam yemeğinde sebze çorbası için. Ana yemekte gramajı az olmak şartıyla kırmızı et tüketin. Yanında salata ve benzeri sağlıklı ürünler yiyin. Düzenli olarak koşun. Böylece kilo verebileceksiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir