Değişiklik Yapma Zamanı Gelmedi mi?

Ufak tefek pek çok eşya bulundurduğumuz mutfaklar, pek çok kişi için, evin en fazla vakit geçirilen alanlarıdır. Temizlik yapmaktan bıkıp usandıysanız veya artık mutfağınızda değişiklik yapmak zamanının geldiğini düşünüyorsanız, önce işinize yaramayan, ”olmasa da olur” dediğiniz tüm eşyaları ayırın (isterseniz atın, atmaya kıyamazsanız birilerine verin!) Ne kadar az eşya o kadar ferah bir mutfak!

Mutfaklarda Sadelik ve Ferahlık!

Evin en fonksiyonel ve en çok kullanılan bölümü olan mutfaklar  pratik dekorasyon fikirleri ile daha işlevsel hale getirilebilir. Fayanslarınızı veya dolap kapaklarını tamamen değiştirmek zor geliyorsa renkli, dekoratif stickerlar yapıştırarak yepyeni bir görünüm elde edebilirsiniz.

mutfak

mutfak

Perdeleri değiştirerek oldukça ekonomik bir şekilde dekorasyonda farklılıklarda yaratılabilir. Kullandığınız eski halınızın yerine daha küçük bir halı veya paspas bile mutfağınızda inanılmaz  ferahlık sağlar!

Daha Fazla Özgürlük Alanı Açın!

Hayal gücünüzün sınırlarını zorlayın! Mutfağınızı en pratik şekilde nasıl kullanabilirsiniz? Mutfak masanız belki de ihtiyacınızdan büyük, gereksiz bir çok eşya var veya yeterince aydınlık değil. Kullanmadığınız, gözünüzü yoran objeleri bir süre ortadan kaldırıp saklayın (bir süre sonra tekrar değerlendirilebilir!) Hadi bugün başlayın, kendinize mutfakta daha geniş bir özgürlük alanı açın!

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir