2015 Gelinlik Kombinleri

Evlilikte de belirli bir moda düzeni vardır. Taktığınız mücevherlerden, gelinliğinize kadar hepsi belli bir düzen içerisinde olmalıdır. Bu düzen ise her sene değişiyor. Gelin adayları için ise çok farklı bir durum söz konusu. Evlilik çok önemli bir müessese olduğundan dolayı gelinlikten, mücevherlere kadar her şeye dikkat edilmelidir. 2015 gelinlik kombinlerine göre giyinmenizde fayda var.

2015 Gelinlik Kombinleri

2015 Gelinlik Kombinleri

2015 gelinlik kombinlerinde gelinlik herhangi bir renk değişimine uğramıyor. Ayakkabılarınız, küpeleriniz, çiçeğiniz ve tokalarınız bu renk değişiminden nasibini alıyor. Altın sarısı ayakkabılara, sarı çiçek, sarı toka ve sarı küpeler eşlik etmelidir. Altın sarısı kombiler 2015’in vazgeçilmezi diyebiliriz. Kırmızı, yeşil ve mor renkleri ile kombin oluşturmanızda fayda var. Altın sarısından sonra bu renkler 2015’in vazgeçilmez renkleridir.

Gelinlik Kombinleri

Gelinlik Kombinleri

Seçimlerinizde renklere dikkat etmeniz gerekiyor. 2015 gelinlik kombinlerinde modelden çok renk önemli hale gelmiş. Renklere dikkat ettiğiniz sürece 2015 gelinlik kombinlerinde sıkıntı çekmezsiniz. Modaya uygun hareket edin, kolayca dikkat çekin!

You may also like...

1 Response

  1. kader dedi ki:

    Gelinlikler modelleri her giden gün artıyor ama gerçekten çok güzel gelinlikler tasarlamışlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir