IGTV İzlenme Satın Al

Birçok Instagram kullanıcısının Instagram’a yakın zamanda gelen IGTV özelliği hakkında pek bilgisi olmayabilir. Bunun yanı sıra bu özelliği kullanarak IGTV videoları arasında ön plana çıkmak isteyen kullanıcılar da bulunabilir. YouTube’a rakip olarak geliştirilen bu özellik sayesinde kullanıcılar keşfet bölümünde veya ana sayfada ön plana çıkma şansını yakalayabilir. Bu hizmet ile daha fazla ön plana çıkmak isteyen kullanıcılar IGTV izlenme satın al hizmetine başvurarak izlenmelerini arttırabilir.

IGTV Nedir? Normal Videolar ile Ne Farkı Var?

Bilindiği üzere Instagram’da 2 farklı video yükleme şekli bulunuyor. Bunlardan birisi standart yani geleneksel olan video yükleme şekli. Bu şekilde yüklenen videolar Instagram’ın süre politikası gereği en fazla 1 dakika olabiliyor. Daha fazla yüklemek isteyen kullanıcılar bu videoyu 1’er dakikalara bölerek en fazla 10 dakika şeklinde gösterebiliyor.

Eğer 1 dakikadan uzun veya 10 dakikadan daha uzun videolar yüklemek isteniyor ise bu durumda IGTV sisteminden yararlanmak gerekir. IGTV sayesinde uzun videolar yüklemek mümkün olmaktadır. Keşfette veya ana sayfada bir video izlerken IGTV sistemine dahil olmuş olabilirsiniz. Pek çok kişi IGTV videosu paylaşarak videolarını burada gösterir.

Instagram’ın geleneksel video sisteminin IGTV video sistemine göre en önemli farkı 1 dakikadan uzun videoların paylaşılabilmesidir. Bir diğer farkı ise IGTV için özel bir alanın bulunmasıdır. Bu sayede kullanıcılar diğer videolara ulaşarak bu videoları da IGTV üzerinden izleyebilecek.

IGTV İzlenmesi Nasıl Alınır?

IGTV satın almak oldukça kolay bir işlem olmaktadır. Uygun fiyatlı bulunan bu hizmet ile yüksek izlenmeli IGTV videoları elde ederek üst sıralara çıkabilirsiniz. Öncelikli olarak panele kayıt olarak IGTV izlenme satın al hizmetine başvurmanız gerekiyor. En beğendiğiniz IGTV hizmetini seçerek detaylı bilgi vermeli, hagi IGTV videosuna izlenme eklenecek ise bu videoyu belirtmelisiniz.

IGTV izlenme hizmeti ile birlikte IGTV videolarının izlenme sayısı artar ve hizmet anında teslim edilir. 100 izlenmeden 100.000 IGTV izlenmesine kadar en beğendiğiniz paketi seçerek uygun fiyatlar ile izlenme satın alabilirsiniz.

İzlenme Almak Hangi Avantajları Sağlar?

Birçok kullanıcı daha fazla ön plana çıkmak, daha çok takipçi çekebilmek adına Instagram’da birçok yol dener. Bu yollardan birisi de Instagram IGTV videosu ile yükselmeye çalışmaktır. IGTV videosu izlenmesi satın almak hem uygun fiyatlıdır hem de etkili bir video çalışması ile sayfanın popülerliğini arttırabilir bir durum olabilir.

IGTV videosunun izlenme sayısını arttırmak IGTV önerilen videolar arasında daha fazla yer almanızı sağlayabilir. Bunun yanı sıra keşfette daha çok öne çıkabilir, ana sayfada sizi takip eden üyelerin karşısında daha sık görünebilirsiniz. IGTV izlenmesini arttırmanın en büyük avantajı da bu olmaktadır.

IGTV videosunun izlenme sayısının arttırılmasının olumlu yönden bir diğer etkisi etkileşimin yükseltilmesidir. IGTV videosunun daha fazla ön plana çıkması sizi daha fazla üyelerin takip etmesini sağlar. Bir taraftan takipçi sayısı artarken bir taraftan da diğer paylaşımların etkileşim oranlarında da bir yükselme görülür. Kısacası IGTV video izlenmesini arttırırken bir taraftan diğer etkileşimleri de tetikleyecek bir işlem olmaktadır.

İzlenme Almanın Zararları Var mı?

Birçok Instagram kullanıcısı sayfasının büyümesi konusunda etkili bir hizmet almak ister. Bu hizmetlerden birisi de IGTV izlenme satın al hizmeti olmaktadır. Bu hizmet ile sayfasını yükseltmek isteyen kullanıcılar bu hizmetin hesap banlanma riski oluşturup oluşturmaması konusunu merak eder. IGTV izlenme hizmeti satın almak hesabın banlanmasını sağlamayan bir durum olarak karşımıza çıkıyor.

IGTV İzlenme için https://www.organiktakipci.net/instagram-igtv-izlenme tıklayın.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir