Dekoratif Objelerle Evinizi Zenginleştirin

İnsanların en çok zaman geçirdikleri yer tahin ettiğiniz gibi evlerdir. Sevince, hüzne ve mutluluğa şahit olan bu kutsal mekan, sevilen ve beğenilen objeler kullanılarak zenginleştirildiğinde başka bir ambiyans ve hava kazanır.

Oturma odası, salon ve diğer odalar için özel olarak üretilmiş ürünlerden dilediğinizi seçerek evinizin istediğiniz bölümünde sergileyebilirsiniz. Elbette bu ürünleri kullanırken de anlam kargaşası yaşatmamak önemlidir. Birçok objenin beraber kullanılması hoş bir görüntü sergilemekten daha ziyade anlam kalabalığı yaşatır.

ayna çerçeve

Aynalar, Çerçeveler ve Objelerle Farklı Bir Hava

Salonda ve ya oturma odanızda objeler ve aksesuarlar görmek istemiyorsanız geniş bir kütüphaneye yer açmaya ne dersiniz? Birbirinden güzel ve farklı kitaplarla evinizin farklı bir hava kazanmasını sağlayabilirsiniz. Kitaplara has koku ile bambunun uyumunu bir arada kullanabileceğiniz bu alanlar sizlere yeni ilham kaynakları sağlayabilir.

Aynaların eve kattığı pozitif enerji herkes tarafından biliniyor. Evinize büyüklü küçüklü pek çok ayna yerleştirerek modern ve pozitif bir alana kavuşabilirsiniz. Sizin için değerli olanların resimlerini çerçevelemenizde ayrı bir enerji yayar.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir