Gelinlik Her Genç Kızın Rüyasıdır

Yaz demek biraz da düğün dernek demek. Çünkü insanlar kış aylarında soğuk havalarda değil, yaz aylarında tatil dönemlerinde mutluluğa ilk adımı atmayı tercih ediyor.

Nitekim yaz aylarında bolca düğün yaşanıyor. Bu ortamda da gelinler daha şık olabilmek adına birbiri ile yarışıyor ve modanın ana trendlerini yakalamak istiyor. Her gelin en güzel gelin olmak istiyor. 2015 gelinlik modası ise gelinlere şu alternatifleri sunuyor:

gelinlik modelleri

gelinlik modelleri

Uzun Kollu Gelinlikler

İlk defa Grace Kelly ile karşımıza çıkan akabinde İngiltere Prensesi Kate Middleton ile karşımıza yeniden çıkan uzun kollu dantel gelinlikler sofistike olmak isteyen gelinlerin baş tercihi olabilecek gibi zira bu gelinlikler masumiyetin ve saflığın en özel biçimde yansıdığı gelinlikler.

kış düğünleri için gelinlikler

kış düğünleri için gelinlikler

Straplez Gelinlikler

Yıllardır dönem dönem straplez gelinlikler karşımıza çıkıyor. Nitekim 2015 yaz modasında da son derece revaçta, üstü askısız olan bu gelinliklerin altı bazen kabarık bazen ise olabildiğine sade.

tül gelinlikler

tül gelinlikler

Duvaksız Gelinlikler

Duvaksız gelin olur mu demeyin. Gelinlikte duvak sevmeyenler için bu yaz özel tasarım gelin taçları, taze çiçeklerden oluşturulan gelin başları ve özel taşlar ile hazırlanan tokalar duvak tercih etmek istemeyenler için düşünülmüş.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir