Geleceğe Bakan Ev Dekorasyonları

 Yeni bir ev yapıyorsunuz, satın alacaksınız veya ilerde başka bir eve taşınacaksınız. Bu durumda şimdiki evinizin dekorasyonunu gelecekteki yeni evinizde de yer alabilecek detaylardan oluşturmanız çok zekice olur. Geleceğe bakan bazı detaylar ve bilinçli seçimlerle bunu yapabilirsiniz.

dekorasyon modelleri

dekorasyon modelleri

Geleceğe Dönük Bazı Dekorasyon Önerileri

Şimdiki evinizin dekorasyonunda karakter yansıtan detaylara yer verin. Örneğin ulaşılabilir sanat eserleri bunun için çok uygun olur. Sizi yansıtan ve eserlerini toplamaktan zevk alacağınız sanatçıları tercih edebilirsiniz.

Tıpkı modada olduğu gibi dekorasyon trendleri de sürekli değişiyor. Trendleri küçük parça ve aksesuarlarla takip edebilirsiniz. Bu yıl çizgili veya desenli koltuklar trend ise sade renkli oturma gurubunuz için çizgili yastıklar kullanabilirsiniz. Bu oldukça iyi bir dekorasyon fikridir ve böylece paranızı gelecekteki eviniz için ayırmış olursunuz.

ev dekorları

ev dekorları

Mutfağınızda özelllikle yemek takımlarınıza ve çatal bıçak setinize önem verin. Kaliteli ve şık ürünleri yeni evinizde de uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Kütüphanenizi zenginleştirebilirsiniz. Düzenli olarak kitapevlerini ziyaret ederek sizin için olan kitapları edinebilir ve bunlara gelecekteki evinizde de yer verebilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir