Eyeliner Kullanmanın İncelikleri

 Makyajda olmazsa olmaz şeylerden biri de kuşkusuz ki eyeliner. Ama genellikle makyaj yaparken çoğu kadın eyeliner sürme noktasında sıkıntı yaşar. Hatta öyle anlar vardır ki eyeliner yüzünden makyaj mahvolur. Bir göze farklı bir göze farklı kalınlıkta sürerseniz asimetrik bir makyaja sahip olursunuz. Bu da çirkin görüntüye sebep olur. Ama eyeliner ürününü doğru kullanırsanız harikalar yaratabilirsiniz. Bu yazımızda siz değerli okuyucular için eyeliner ile yapabileceğiniz mucizelerin tarifini vereceğiz.

eyeliner sürümü

eyeliner sürümü

Eyeliner İle Harikalar Yarat!

Eyeliner renginde bir far al ve eyeliner fırçasını bu fara batır. Bu yöntem sayesinde daha kalıcı göz makyajınız olur. Bir diğer ipucu da göz kaleminin ucunu ısıtarak daha kolay uygulama yapabileceğiniz ile ilgili.

Bir pratik yöntem de eyeliner bittiyse ve acil makyaj yapmanız gerekiyorsa maskaranızı göz kapaklarındaki kirpiklerine çekebilirsin. Ama asla göz içine sürmemelisiniz.

göz makyajı

göz makyajı

Eyelinerı sizde düzgün süremiyorum diyorsanız size asla yapmamanız gereken bir hareketi söyleyelim. Eyeliner çekmeye içten başlamak. Tam tersine dışarıdan başlamalısın. Siz de bu tüyolar ile artık daha kalıcı ve çekici göz makyajları yapabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir