GardenSpace Bahçe Robotu Nasıl Çalışır?

Bahçenin izlenmesi, korunması ve sulanması işlemleri GardenSpace ile güvenli şekilde gerçekleştirilir. Acemi ya da uzman olmanız fark etmez. 360 derece açıyla dönen kamerası 24 saat boyunca bahçe ve tesisinizi izler. Kullanımı kolay olan cihazda tek yapılması gereken wi-fi ağına su enerjisini bağlamak. Uygulamayı indirdiğiniz zaman cihaz kolay şekilde tüm görevleri yerine getirir.

Garden Space

Garden Space

Tasarruf Sağlayan GardenSpace Bahçe Robotu

Güneş enerjisiyle çalıştığı için tasarrufludur. Pil değiştirme zahmetine katlanmazsınız ve doğaya daha az zarar verirsiniz. Her bitkinin su ihtiyacı farklıdır. Su ihtiyaçları farklı olduğu gibi bitkilerin içinde zararlı böcekler bulunabilir. GardenSpace ile zararlı böcekleri engellersiniz. Akıllı kamera sistemi özelliği sayesinde bahçenizi izler, korur ve sular.

Bahçe robotu 3048 cm’ye kadar olan arazileri yönetir. Hareketleri hemen algılar ve 360 derece dönen kamerası bulunur. Tüm işlemleri aynı anda yürüteceği için sizler rahatlıkla başka işlerinizle ilgilenebilirsiniz. Bahçe robotuna hangi bitkiyi yetiştirecekseniz o bitkinin ihtiyacı olan klorofil seviyesini, toprağın sıcaklık seviyesi gibi bilgileri kaydedin.

Garden Space robotu

Garden Space robotu

GardenSpace ayrıca bahçenizde bulunan bitkiler tanır ve hangisinin ne kadar suya ihtiyacı olduğunu bilir. Sulama işlemi bittikten sonra sulamayı durdurur. Haşereleri tespit eder ve engeller. Cihazınızı wi-fi ağına bağlayın ve bahçenin sanal görüntüsünü izleyin. GardenSpace uygulamasını indirdikten sonra bitki bilgilerini girmeniz yeterli. Modern teknolojileri kullanarak bitkilerinizin daha verimli gelişmesini sağlayabilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir