Dekorasyon Düzenlemeleri İle Evinizi Yenileyin

Her yıl birbirinde farklı modellerde yaratıcılığın konuşturulduğu dekorasyon modelleri içerisinde, 2016 yılı ile beraberinde evlere farklılıklar getiriliyor… Eskilerde kalmış olacak olan 2015 yılı ya da daha eski yılların esintisi olan evinizin dekorlarıyla ilgili sizce de bu yaz aylarında güzel bir değişiklik yapma zamanı gelmedi mi? Doğru fikirleri evinize uyarlayıp siz de farklı yaratıcılıkla evinizde harika dekorları ortaya koyabilirsiniz.

dekorasyon düzenlemeleri

Geometrik aynalardan tutun da desenlere kadar her şeyin geri geleceği 2016 dekorasyon fikirleri içerisine dahil olan seçeneklerden biri de yine geometrik şekillere sahip olan halılardır… Halılar ile salonlarınızda müthiş bir atmosfer yaratabileceğinizi unutmayınız.

Salonlarınıza Özel Koltuk Takımları

salon koltuk takımları

Koltuk takımlarınızı siz de salonlarınızın boyutlarına göre köşe takımı halinde yaptırabilirsiniz. Bu sezon tekrardan ortaya çıkacak olan köşe takımlarında, seçimlerinizi yaparak duvarın rengine ve kendi tercihinize uygun şekilde iyi bir renk seçimiyle salonları canlandırıyoruz!

Ayrıca salonunu tam ortasının boş kalmaması adına ortada bulunacak olan güzel bir sehpa da yine ahşap renklerde olabilir ve bu ahşap renklerde ki sehpanızın da çok kullanışlı olmasına özen gösterebilirsiniz.

Bunların dışında ise odalarda ya da koridor gibi alanlarda, yenilemeler yaparak yine 2016 yılına farklı bir dekor biçimiyle evinizi sokabilir, harika bir dekorasyonu siz de yönetebilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir