Evinizin Dekorasyonu

Kişiden kişiye farklılık gösteren dekorasyon beğenilerinin ortak noktası renklerin uyumudur. Renklerde fazlalığa kaçıldığında karmaşaya yol açarak ruhunuzu da bu karmaşaya dâhil edecek odalar oluşturmuş olacaksınız. Bunun tersi durumda tek renk odalarda zamanla sıkıntı yaratacak modelleridir.

Ev Dekorasyonu

Ev Dekorasyonu

Dekorasyon Önerileri

Odalarınızda ve koridorda seçilecek duvar kâğıdı ya da boyanın rengi çok önemli olmakla beraber eklenen aksesuarlar, halı ve oturma alanları da aynı öneme sahiptir.Ayrıca dekorasyonda renk uyumu haricinde aksesuar uyumları da önemlidir.

Salon Dekorasyonu

Salon Dekorasyonu

Klasik tarz dizayn edilmiş bir salona modern tarzda aksesuarlar ile düzenlemek aynı kargaşalığı yaratacaktır.Dekorasyon kolay gibi görünse de özüne inildiğinde öncelikli olarak kişinin zevkine hitap edecek modelleme ardından bu dekorasyona uyum katacak renk geçişleri geliyor.

Yatak Odası Dekorasyonu

Yatak Odası Dekorasyonu

Eviniz bir bütün olarak ele alabilir ya da ev halkının ortak kararı ile her odayı farklıda dekore edebilirsiniz.Dekorasyona başlamadan önce beğenilerinizi listeleyip ardından bunarın evinizde yerleşimlerini hayal edin. O şekilde dekore edilmiş bir ev ya da oda da mutlu ve huzurlu olabilecekseniz doğru yoldasınız.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir