Ağız Kokusunu Tarçınla Giderin

Tarçın sütlü tatlıların içerisinde kullanılan bir baharattır. Faydaları arasında ağız kokusuna karşı etkili olması da yer alır. Ferahlık vererek iştahınızı açan bu baharat, el ve ayak titremeleri gibi rahatsızlıklarınızı da ağız kokusu ile birlikte ortadan kaldırır.

Ağız Kokusu

Ağız Kokusu

Antioksidan ve mikrop öldürücü özelliği sayesinde yalnızca ağız kokusu sorununuzu değil diğer tüm şikayetlerinizi ortadan kaldırabilme özelliğine sahiptir. Günde yarım çay kaşığı tüketeceğiniz tarçın ile daha sağlıklı bir hayat yaşayabilirsiniz.

Tarçın Çözümü

Tarçın Çözümü

Nasıl Tüketilir?

Ağız kokusu problemi insanların en fazla şikayet ettiğini konulardan bir tanesidir. Dişlerinizi düzenli fırçaladığınız halde ağız kokusu problemiyle karşılaşabilirsiniz. Nefesinizin içine karışan bu kötü kokular ağzınızın içinden gelerek karışmaktadır.

Tarçın bu noktada ağzınızın içindeki bakterilerin yok olması için kullanabileceğiniz en etkili silahlardan bir tanesidir. Tarçınlı şekersiz sakızları kullanarak ağız kokusu probleminizi yok edebilirsiniz.

Ağız Kokusundan Kurtulmak İçin

Ağız Kokusundan Kurtulmak İçin

Sakız yöntemi dışında 1 adet tarçın çubuğu ve 1 kaşık karanfili 5 dakika boyunca 1 bardak suyun içinde kaynatıp ağzınızı bu karışım ile çalkalarsanız da ağız kokusuna karşı etkili bir önlem almış olursunuz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir