Erkeklerin Önem Verdiği Ayrıntılar

Erkekler kadınlardan farklı varlıklardır. Onlar için odun kavramı bir algıya dönüşse de onların ilişkilerinde önem verdiği, hayat kurtaran ayrıntılar vardır. Çoğu erkek bu ayrıntılara sahip olmayan kadınlarla fazla ilgilenmez. Eğer sizde erkek arkadaşınızın ya da hoşlandığınız kişinin dikkatini çekmek istiyorsanız bu ayrıntılara dikkat etmenizde yarar vardır.

hayat kurtaran ayrıntılar

hayat kurtaran ayrıntılar

Ayrıntılar Nelerdir?

Öncelikli olarak kadınların saçlarını çok sevdiği aşikar olan bir gerçektir. Ve bu gerçek erkekleri de etkiliyor. Erkekler, güzel ve dolgun saçlı kadınlardan çok hoşlanır. Saçlarınıza dikkat etmelisiniz. Bunun dışında cildinizin parlaklığı da erkek için oldukça önemlidir. Nemlendirici kullanımınızı ve makyajınızı iyi ayarlayın. Çünkü erkekler cilde önem verir.

erkeklerin önem verdiği ayrıntılar

erkeklerin önem verdiği ayrıntılar

Bir erkek için ses büyük önem taşır. Kadının güzelliği, görünüşü, bakışları ve gülüşü tabii ki çok önemli şeylerdir ama ses farklı bir şeydir. Erkekler bazen kadınların sesine de aşık olabiliyor. Bu yüzden sesinizi iyi ayarlayın ve sağlıklı şeyler yiyin. Bel ve kalçanız arasındaki orantıyı da iyi ayarlayın. Ayarsız bir görünüm kötü bir imaj demektir.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir