Skoda Superb Haberleri Hakkında

Skoda yeni modeli Skoda Superb ile dikkatleri üzerine çekeceğe benziyor. Aracın iç tasarımı bir hayli gelişmiş olup tasarımıyla kendini tamamen yenileyen bir model olacağı düşünülmektedir. Araç için en iyinin en iyisi ödülü aldığına dair haberlere sıklıkla rastlanır.

skoda superb

skoda superb

Aracın iç tasarımı kadar dış tasarımın da bir hayli görkemli olduğu düşünülüyor. Son derece konfor sunan modelin tasarımı için sıra dışı deniliyor. Skoda Superb modeli üçüncü jenerasyon model olarak bilinir. Aracın dış tasarımıyla dikkat çektiği bilindiği gibi, tasarımıyla alakalı aldığı ödül de aracın çok tutulacağını ispatlar durumdadır.

Skoda Superb Satış Fiyatı ve Tanıtımı

Son teknoloji ürünlerden oluşmuş parçaların bir araya gelmesiyle oluşan modelin tanıtımı Prag’da yapıldı. Aracın eski modellere oranla tasarımında köklü değişimlerin olduğu görülür. Superb modelde diğer modellere göre ilk olarak kullanılan donanımlar bulunur. Bu modelde ilk olarak şasi kontrol sisteminin kullanıldığına dair bilgiler paylaşıldı. Araçta geri görüş kamerası bulunuyor.

skoda superb modeli

skoda superb modeli

Ayrıca araçta yağmur sensörü ve ısıtmalı konforlu koltuklar bulunuyor. Hava yastığının 7 adet olması güvenliğinin son derece iyi olacağını kanıtlar durumdadır. Ek olarak hız sabitleyici ve yorgunluk algılama sistemi de bulunur. Aracın ünitesinin beş benzinli olduğu ve satışa sunulduğu değerin 71 bin 600 Türk Lirasına tekabül ettiği söylenebilir.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir