Dekorasyon Önerileri

Masraf yapmadan eviniz yapacağınız küçük değişimler ile oldukça şık ve kullanışlı olan yeni bir dekorasyon yaratmanız mümkün. Herkes yaşadığı yerin mükemmel olmasını ister.

dekor

dekor

Fakat yaşam alanınız sizi yansıttığı sürece içinde huzurlu olabilirsiniz. Bunun yanı sıra dikkat edilmesi gereken birkaç nokta da bulunuyor. Bu da dekorasyonun temelini yansıtıp, insan psikolojisine etkisi de bulunan detaylarıdır.

Dekorasyon Önerileri

Dekorasyon Değişimi İçin Neler Yapılabilir?

Dekorasyon değişimlerinde mutlaka renk uyumuna dikkat edin. Krem tonların da tek renk olan bir koltuğunuz ve çiçek desenli yastıklarınız var ise yastık kılıflarını değiştirebilirsiniz. Ayrıca perde ve halı gibi detaylara da dikkat ederek yapılacak olan bu değişimde aksesuarla da etken olarak sayılabilir.

ev dekorasyonu

ev dekorasyonu

Bunun yanı sıra duvar rengi, asılı olan tablolar ve mobilya renkleri ile bir bütün olarak ele almanız gerekir. Bir yastık değişimi ile tüm evin uyumlu bir değişime yaklaşması bu şekilde oluşur. Bunun dışında eskiyen mobilyanızı boyayarak farklı bir renge dönüştürebilirsiniz. Bu dönüşüm evinize son derece farklı bir hava katacaktır.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir