En Son Model Saç Tasarımları

Bakımlı ve modern görünümlü saçlar her bayanın hayali Günümüz tasarımlarında özellikle sade ve ilginç modeller hâkim. En güzel saç modelleri tasarımları ile saçlarınız havalı görünecek. Bu yıl özellikle balerin topuz ve atkuyruğu modası var. Kısa saçlarda ise doğallık esecek. Sadece jöle sürüp çıkmak yeterli.

Saç Modelleri Tasarımlarında Son Moda

Güzelliğin baş sembolü, saçların canlı ve güzel görünmesi. Düz saçlara özellikle kâkül kesimi çok modern bir görünüm verir. Saçlara farklı şekil uygulatırken yüz şeklinizi de dikkate almalısınız. Yüzünüzün tipine uygun modeller sizleri daha havalı gösterir. Topuz modasında özellikle saç örgüsü ile ekleme yapmak ise farklı bir görünüm almanızı sağlar.

saç tasarım

saç tasarım

Uzun ve kıvırcık saçlar özellikle dağınık topuz yapmalı. Topuz sevmeyenler ise saçlarını doğal şekilde bırakabilirler. Düz saçlılar ise atkuyruğu yaparak canlı bir görünüme kavuşabilirler. Kısa ve uzun saçların modelleri farklıdır. Saçlarınız cılız ise kaynak ekletmesi yaparak istediğiniz hacimli görünüme kavuşabilirsiniz. Kısa saçlılar özellikle saç kaynak yöntemiyle saçlarını hem uzun hem canlı gösterebilir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir