Bu Senenin Gardıropta Olmazsa Olmazlar

2017 yılının ilk aylarında girmişken birçok trende eskide bıraktık. Moda konusunda hassas olan kişilerden iseniz 2017 trendlerini hiç kuşkusuz sıkı sıkı takip ediyorsunuzdur. Her bayanın gardırobunda bazı olmazsa olmaz parçalar bulunmalıdır. Peki 2017 yılının vazgeçilmez parçaları neler? İşte bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için 2017 yılında geçerli olan kurtarıcı bazı parçalardan söz ettik, mutlaka okumalısınız.

kaşe kaban

kaşe kaban

Kurtarıcı Parçalar

Bu sene eğer gardırobunuzda yoksa kesinlikle bir beyaz gömlek edinmenizi tavsiye ediyoruz. Beyaz gömlek sayesinde ışık ve hoş bir görünüm elde edebilmeniz mümkün. Fix bir parça olan beyaz gömleğin etek veya kot pantolonlar ile kombin edebilirsiniz. Size hem spor hem klasik bir görünüm sağlar. Ayrıca eğer deri ceketiniz yoksa siyah deri ceket kesinlikle satın alın.

kış

kış

Bahar aylarında vazgeçilmez olan siyah deri ceket bu senede gardırobun olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Klasik bir dış giyim iç sağlamak istiyorsanız trençkot öneririz. Trençkot da yine zamansız parçalardan bir tanesi. Olmazsa olmazlardan sonuncusu ise siyah stilettodur. Siyah stiletto her bayanın dolabında bulunması gereken bir ayakkabı modelidir.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir