150 Mikron Altı Ürün Üretimi İçin Bilyalı Değirmen

Değirmen içerisinde bir değirmen gövdesinin dönmesiyle beraber üretimi yapılan 150 mikron altında ki ürünlerin her biri için bilyalı değirmen modeli kullanılır. Buna göre siz de değirmen modelleri arasından kullanabileceğiniz bilyalı model ile birlikte, 150 mikron altında ürün elde edebilir ve bu şekilde üretimi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu model içerisinde ki değirmen gövdesinin dönmesi sayesinde, çarpma ile sürtme kuvvetleri oluşur. Bu oluşumlar dahilinde kuvvetleri ileten bilyalar, değirmen içerisinde hem kırma hem de öğütme kuvvetlerini gerçekleştirir. Doğru bir öğütme ve ürün üretimi için kesinlikle kullanılan ekipmanlara öncelik verilmeli ve doğru firma ile anlaşılarak yardım alınmalı, hizmetten faydalanılmalıdır.

Bilyalı Değirmen

Bilyalı Değirmen

Buna göre sizlerde eğer ki büyüklük konusunda değirmenlerde bilyalı tercihi yaparsanız, bilyalı değirmen modelleri sayesinde siz de istediğiniz 150 mikron altında ürün üretimini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bilyalı değirmen ile %100 doğru üretim

Ürün üretiminde doğru boyutlarda ürün üretimi sağlanması açısından bilyalı türlerde ki değirmenlerin önemi fazladır. Siz de bu alanda hizmet almak istedikten sonra direkt olarak http://www.remas.com.tr/bilyali-degirmenler/ adresi üzerinden iletişime geçebilir ve istediğiniz en iyi şekilde doğru üretimi siz de tamamlayabilirsiniz, faydalanabilirsiniz.

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir