TRT’ de Hayat Var!

Dizi ve haberin hayatımızda önemli derece yer aldığı bu günlerde televizyon kanalları da sektör yarışına girmiş durumdadır. Yaz ve kış dönemi olarak ayrılıp dizilerin sezon finali yapması ile yeni diziler başlamış oluyor. Büyük izleyici kitleleri oluşturan bu sektör, her yeni dizi ve programlar sayesinde devamlılığını sağlıyor.

koca bebek joe

koca bebek joe

Kanallar içerisinde yer alan TRT geçmişten bu yana büyük değişimler yaşayarak kendisini izleyiciye de kanıtlamış oluyor. Herkesin dilinde sıkıcı olarak bilinirken şimdilerde her yeni programla hayran kitlesi oluşturmayı başarıyor. Gerek ramazan ve bayram zamanlarında yaptığı yayınlar gerekse gündelik ve haftalık olarak yayınlanan dizileri ile son derece tutuldu ve tutulmaya devam ediyor.

Diziler Çok Kaliteli!

Yapımı olan dizilerde son zamanlarda oldukça kaliteli çekim ve seyirciye hitap eden senaryolar sayesinde en çok seyredilen kanallar arasında yerini alıyor. Diziler olarak kış sezonunda büyük patlama yapan diriliş Ertuğrul’un yanı sıra yazın ise baba’ Can’dır ve son çıkış ile reyting listelerinde yerini alıyor. Siz de TRT 1 akışı hakkında bilgi edinerek ne zaman, hangi gün, ne olduğunu merak ediyorsanız TV yayın akışını takip edebilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir