Atık Plastik Geri Dönüşüm Sistemleri

İnan Plastik Makinaları San. ve Tic. A.Ş., PE/PP film, PET şişeler ve pullar, HDPE, LDPE, ABS, PVC ve XLPE vb. için plastik geri dönüşüm hatlarında uzmanlaşmış bir sanayi şirketidir. İnan Plastik ayrıca plastik ekstrüzyon ve granülasyon hatları, yıkama hatları, kırıcılar, peletleyiciler, kuru sistemler ve diğer yardımcı ekipmanların profesyonel bir tedarikçisidir.

inan plastik

Plastik Geri Dönüşüm Makinelerinde Ülkemizin Öncü Markası

Plastikler sadece bir asırdan biraz fazla bir süredir var, ancak hayatımızın neredeyse her yönünün bir parçası haline geldiler. Çocuk oyuncaklarından gıda ambalajlarına kadar, plastik malzemeler 21. yüzyıl yaşamının her yerde bulunan bir parçasıdır. Aslında, kabaca 70 yılda 8,3 milyar ton plastik üretildi ve bunun yaklaşık 6,3 milyar tonu atık haline geldi. Ve bu atığın sadece %9’u geri dönüştürüldü.

Bunun çeşitli nedenleri var ve plastik atıklarımız büyümeye devam ederken, teknolojideki ilerlemeler ve tüketim şeklimizdeki değişiklikler onu daha verimli ve etkili hale getirmeye yardımcı oluyor. Bu konuda şirketlerin ihtiyaç duyduğu atık plastik geri dönüşüm makineleri üreticisi olan İnan Plastik, verimlilik ve yüksek performans sunan geri dönüşüm sistemleriyle sektörün ülkemizdeki lider ismi olarak dikkat çekiyor.

Plastik Geri Dönüşüm Tesisi

İnan Plastik, bünyesinde barındırdığı Kablo Geri Dönüşüm Hattı, Polikarbonat (PC) Geri Dönüşüm Hattı, LDPE Geri Dönüşüm Hattı, HDPE Geri Dönüşüm Hattı, PET Şişe Geri Dönüşüm Hattı gibi işlevsel sistemlerle atıkların yeniden değerlendirilmesini ve hammadde haline getirilerek kullanılabilmesini sağlıyor.

Atıkların verimli bir şekilde geri dönüşüm tesisleri tarafından en iyi niteliklerle dönüştürülmesi için tasarlanan bu tesisler, barındırdığı üst düzey teknolojisi sayesinde işlevsel özellikler sunuyor. Plastik geri dönüşüm hatları, farklı türde plastikler için birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Bu sistemlerin en önemli özelliği, el değmeden direk olarak malzemelerin yıkama hattına aktarılması ve burada istenen temizlik seviyesine ulaştırılması ve müteakiben ayrıştırılmasıdır. Yıkama, yüzdürme gibi kapsamlı tekniklere sahip hatlar, profesyonel geri dönüşüm çözümleri elde edilmesi için kullanılmaktadır.

Türkiye’nin lider plastik geri dönüşüm sistemleri üreticisi olan İnan Plastik, geniş ürün seçenekleri, müşteri ve memnuniyet odaklı çalışmalarıyla rakipleri için de örnek teşkil ediyor.

Plasktik geri dönüşüm sistemleri hakkında detaylı bilgi almak için https://www.inanplastics.com/ sitesini ziyaret ederek yetkili ve tecrübeli kişiler ile iletişime geçebilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir