Altın Maske Ne İşe Yarar?

Altın maske cildi canlandırdığı gibi hücreleri de yeniler. Onarım yapar ve hücre dokusunu canlandırır. Kısa zaman içinde cilt üzerinde oluşan değişimleri altın maske ile fark edersiniz. Cildi sıkılaştırır ve cildi ölü hücrelerden arındırır. Genç görünmenizi sağladığı gibi kırışıklıkları da yok eder. Nem dengenizi korur ve akne oluşumunu yok eder.

Altın Maskenin Yararları

Yağ dengenizi sağlar ve cildinizi sıkılaştırır. Kuru ve yağlı ciltlerin yanı sıra hassas ciltler de bu maskeyi uygulayabilir. Altın maske ile cildinizin daha genç görüneceğini günden güne anlarsınız. Cildin ihtiyacı olan nem dengesi için maskenin haftada bir yapılması yeterli. Maskeyi hazır olarak alabileceğiniz gibi evde kendiniz de yapabilirsiniz.

Altın maske özel olarak paketinde satılır. Paketi açın ve kullanıma hazırdır. Jel kıvamında görünüme sahip olup, cilde hemen nüfus eder. Cildinizi çok iyi şekilde temizleyin ve sonra uygulayın. Cilt üzerinde yarım saat bekletmeniz yeterlidir. Kendiniz yapacaksanız eğer 1 su bardağı suyun içine 1 çorba kaşığı altı tozu karıştırın ve cildinize uygulayın. Yarım saat bekletmeniz yeterlidir.

Cildi onaran altın tozu maskesi ile cilt hücrelerinizi de yenileyin. Cilt dokusunu güçlendiren bu maske ile cildiniz parlar ve gözenekleriniz de ufalır. Cildinize oksijen yayılır ve kısa zaman içinde toksinlerinizden arınırsınız. Onarıcı ve yapıcı özelliğinin yanı sıra cilt dokusunu yeniler ve düzenli olarak kullanılabilir.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir