Siyah Duvar Kağıdı Kullanmak

Ev ve iş yerlerinde yenilik yapmak isteyen insanların ev dekorasyonunda boya olarak tercih ettikleri renklerin başında siyah gelir. Siyah görüntü ilk bakışta sert bir renk olarak görünse de diğer mobilya grupları ile bütünlük sağlayabileceğiniz şıklıkta bir renktir. Rengin boya olarak kullanılmasının dışında duvar kağıdı olarakta tercih edilmesi de popüler etkenlerden birisi olmuştur.

Siyah, görüntü olarak son derece segment bir renktir. Bulunduğunuz yeri normalden daha  küçük gösterse de etkili bir görüntüsü vardır. Siyah duvar kağıdı ışık alan yerlerde çok şık görüntü oluşmasını sağlar.  Ancak desenli siyah duvar kağıdı tercih etmek, özellikle evlerin salonlarında ağır hava esmesine neden olur.

siyah duvar kağıdı

siyah duvar kağıdı

Siyah Duvar Kağıdın Tercih Nedenleri

Bazı renkler vardır ki kişinin gözlerini yorar. İlk etapta siyah renkte bunlarından birisi gibbi görünse de Siyah duvar kağıdının bulunduğu yerlerin aydınlatması da çok zor değildir. Bu nedenle kolaylıkla evlerde de tercih edilir. Evin salon, oturma odası ve hatta yatak odasında kullanabileceğiniz siyah duvar kağıdı,  farklı ve dikkat çekici çerçevelere sahip tablo ile daha hareketli hale gelebilir.

Kirliliği göstermeyen görüntüsü ile şık duruş sağlayan siyah duvar kağıtları uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz kalite ve güzelliktedir. Kanvas tablo ya da küçük şık çerçeveler kullanarak yaşam alanlarınızı çok daha farklı hal getirebilirsiniz. Aydınlatma ürünlerde spor veya aplik seçimi yaparak siyah duvar kağıdının daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir