Yaza Damga Vuran Trendler!

Sokaklar her daim modaya ilham kaynağı olmuştur. Eğer siz de yenilenmek için rotanızı moda dergileri yerine sokaklara çevirenlerdenseniz bu durumda 2015 sokak modası hakkında birkaç tüyo edinmeyi hak ediyorsunuz demektir. Özellikle yaz aylarında kullanabileceğiniz bu parçalarla siz de tüm bakışların üzerinizde toplanmasını sağlayabilirsiniz. Önce hangi parçaları kullanabileceğinize hep birlikte göz atalım!

sokak modası

Uzun Püsküllü Şallarla Bohem Bir Hava Yaratın

Bu yıl bildiğiniz gibi bohem olmak trendlerin de şahı! Siz de sadece kıyafetinizin üzerine uzun ve püsküllü bir şal alarak hem tarzınızı konuşturabilir hem de bohem modasına bir göndermede bulunabilirsiniz. Dizleri yırtıktan ziyade tamamen çıkarılmış kot pantolonlar da aynı etkiyi yaratmak adına kullanabileceğiniz bir diğer parça!

bohem

bohem

Günlük giyimde rolü büyük oklan, derin yırtmaçlı siyah elbiselere ne dersiniz? Hem şık hem de seksi görünmenizi sağlamanın yanı sıra fazla kilolarınızı gizlemek için de bire bir! Örgü giyim modası bu yıl geri döndü. Örgü kazaklar, süveterler kısacası dolabınızda örgü namına ne varsa giyebilirsiniz. Sonbaharı da unutmayalım! Mutlaka uzun hırkalar kullanın.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir