2015’te Beklenen Dekorasyon Trendleri

Moda sadece aksesuar ve kıyafette değil, ev dekorasyonunda da değişerek ilerlemeye devam ediyor. Modern görünümlerde evlere sahip olmak artık oldukça önemli bir durum haline gelirken, dekorasyon modasını da yakından takip etmek gerekiyor. Evinizi de modaya uygun hale getirmek istiyorsanız 2015 dekorasyon trendleri sizin de ilginizi çekecektir.

dekorasyon fikirleri

dekorasyon fikirleri

2015’te Evini Yenileyecek Olanlar Dikkat:

Evinizi yenilemek istiyor, ama bunu yaparken dekorasyon trendlerine uygun seçimler gerçekleştirmek istiyorsanız, bütünlüğü koruyan, ama tek başına farklı işlevleri de bulunan malzemelerin kullanıldığı mobilyaları tercih etmelisiniz. Özellikle çevreci tasarımlar bu yıl ön plana çıkıyor. Sadece mobilyalarda değil, birçok dekorasyon unsurunda da bunu göreceğiz.

dekorasyon önerileri

dekorasyon önerileri

2015 dekorasyon trendleri lüks kavramının çevreci tasarımlarla harmanlanmış şekilde karşımıza çımasını sağlayacak. Özellikle duvarları süsleyen tablolarda çevrecilik ön planda olacakken, eskiye nazaran çok daha büyük, bir duvarı tamamen kaplayacak boyutlarda tablolar görmeye başlayacağınız. Ayrıca beyaz duvarlara da banyo ve lavabolarda veda etme zamanı geldi. 2015 ev dekorasyonunda bu alanlar gri renklere bürünecek.

2015 trend renkler

2015 trend renkler

Ev dekorasyonunda bu yılın rengi ise marsala olacağa benziyor. Kırmızı şarap ve kızıl kahveye çalan tonlardaki marsala rengi sadece ev dekorasyonunda değil, modanın her alanında trend olacak. 2015 trendlerini yakalamak istiyorsanız marsala rengine kapılarınızı açmalısınız.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir