Yumuşak ve Sağlıklı Saçlar İçin

Kadınlar her anını güzelliği kovalamakla geçirirler. Çünkü onlar için güzellik bir yaşam tarzıdır. Kadının doğasında vardır güzel olma isteği. Çünkü kadın, evrenin en güzel canlısıdır. Bu güzelliklerini borçlu oldukları şeyde saçlarıdır. Her kadın güzel ve gösterişli saçlara sahip olmak ister. Sahip olamayan kadında güzel olabilir belki ama sahip olanların yanında eksik kalır.

saç bakımı yapmak

saç bakımı yapmak

Zeytinyağı Banyosuyla Sağlıklı Saçlar

Yumuşacık ve sağlıklı saçlara sahip olmak artık zor değildir. Sizde yolda yürürken saçlarınızın huzurla sallanmasını istiyorsanız bazı yollara girmeniz gerekiyor. Televizyonlarda izlediğiniz mankenlerle aynı ve hatta onlardan daha sağlıklı saçlar sizin olabilir. Amerikalı bir manken güzel saçlarının sırrını bir televizyon programında açıkladı.

zeytin yağı

zeytin yağı

Güzel manken, saçlarını zeytinyağı banyosuna borçlu olduğunu belirtti. Saçlarının parlaklığını koruması için haftada 2 ila 3 gün saçlarını zeytinyağı ile yıkayan güzel, saçınızı şampuanlamadan önce sıcak zeytinyağı ile bakım yapmanızı öneriyor. 2 çorba kaşığı zeytinyağını ısıtın ve saç derinize yayın. Sonrada sıcak suda ıslattığınız havluyu türban gibi başınıza sarın. Havlu soğurken bu işlemi 2-3 defa tekrarlayın ve saç diplerinizin yağı iyice emmesini sağlayın. Sonra saçlarınızı yıkayın.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir