Son Günlerin Trendi Skinny Jeanler

Gün geçmiyor ki modada yeni bir akım başlamasın. Her sezon yeni trendler ortaya atılıyor ve kitleleri peşinden sürüklüyor. Bazı trendler kadınlar tarafından o kadar ilgi görüyor ki, popülaritesini yıllarca koruyor. Skinny jean modası da bunlardan biri, son birkaç yıldır özellikle genç kitlelerin vazgeçemediği bu pantolon modası daha uzun yıllar var olacak gibi görünüyor.

skinny jeans

skinny jeans

Hangi Vücut Tipleri Skinny Giymemeli?

Neredeyse tüm ayakkabı modelleri ile kombinlenebildiği gibi konforlu kullanımı ile de tercih sebebi olan skinny jeanler, şık bir bluz ve altına stiletto ile gece şıklığı yaratabilirken, bir t-shiırt ve babetle de spor bir rahatlık oluşturabilir.  Ancak her ne kadar da sık terich eidlen bir parça olsa da, bu pantolon çeşitleri de bazen tehlikeli olabiliyor. Nasıl mı? Şöyle izah edelim, bacaklarınız kalın ve basenleriniz geniş ise, bu kadar dar ve vücudunuza yapışan pantolonlardan olabildiğince uzak durmalısınız.

jean

jean

Israrla skinny jean giymek istiyorsanız en azından koyu renklerini tercih etmeli ve üzerine mutlaka bol ve kalçanızı örtecek uzunlukta t-shirtler ya da gömlekler seçmelisiniz. Böylece şıklığınızı gölgelememiş olursunuz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir