Yeni Sezon Bot Modelleri

Hala yaz ayının sıcak etkisini hissetsek de bazen sıcaktan bunalsak da yine de havaların yavaş yavaş soğuduğunu fark edebiliyoruz. Yaz ayları artık geride kalmaya başladı. Kış mevsimine hazırlık yapmak gerek. Soğuk günler yaklaşırken ufak ufak yeni kıyafetler ve ayakkabılar almak lazım. Malum soğuk, yağmurlu ve karlı kış aylarına hazırlıksız yakalanmak istemezsiniz.

Giyim kuşamda değişikliğe giderken aynı zamanda bunu ayaklarınız içinde yapmalı, konforlu ve ayaklarınızı sıcak tutan botları tercih etmelisiniz. Ayak sağlınız için de yapmanız gereken budur. Botlarınızı alırken görselliğe de önem vermelisiniz.

2015 Bot Modelleri

2015 Bot Modelleri

İşte Yeni Sezon Botlar

Kış için bot alırken size yardımcı olacak fikirler vermek istiyoruz. Yeni sezon bot modelleri içerinse biri var ki çok fazla dikkat çekiyor ve de tercih ediliyor. Bunlar zımba detaylı olanlar. Zımbalar bütün bot üzerinde kullanılabiliyor. Hem görsel olarak göze hitap ediyor hem de aynı zamanda ayaklarınızı soğuktan koruyor. Kesinlikle zımba detaylı botlara göz atmalısınız.

Bot Modelleri

Bot Modelleri

Topuklu ayakkabı sevenler için de yeni sezonda topuklu bot modelleri var. Topuk ve bot aynı anda kullanılıyor. Böylece topuklu ayakkabıdan vazgeçemeyenler için ideal oluyor. Ayrıca zımba detayının sadece topuk kısmında kullanılanları da var. Bu tarz botlarda yeni sezon bot modelleri arasında oldukça seçilenlerden.

Tabi ki bot modellerinde düztabanlılar da bulunuyor. Hem rahat hem şık bu modelleri de çok seçiliyor. Birde boncuklar ile süslenmiş hareket kazandırılmış olan botlarda bulunmakta. Bunlarda göze hoş geldiği gibi kullanışlıdır da. Yeni sezonda yeni ayakkabılarla başlamak size iyi gelecek.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir