Yaz Akşamlarınız Bahçenizle Aydınlansın

Bahçe dekorasyonunda mobilyalar kadar bahçe aydınlatması da çok önemlidir. Bahçenizi seviyor ve baştan tasarlamak istiyorsanız ya da dış mekan aydınlatmasına ihtiyacınız varsa birbirinden farklı aydınlatma aksesuarları ile misafirlerinizi hayran bırakacak dekorasyonunuza şıklık katabilirsiniz.

bahçe aydınlatma

Doğru aydınlatmayla bahçenizde uzun süreli ve güzel vakit geçirebilir, sıcak yaz günlerinde misafirlerinizle keyif yapabilirsiniz.  Klasik ve modern çizgideki dekoratif ürünler sayesinde dış mekanlarda hem modern hem de nostaljik bir hava yakalamak mümkün.

Bahçe Aydınlatmasının Püf Noktaları

Kullanacağınız ürünler gündüz yanmasa da bir dekorasyon unsuru olarak değerlendirilmeli. Direk, kandil, fener, gömme armatür gibi farklı modellerdeki aydınlatma elemanları hem bahçenizi aydınlatacak hem de hoş bir gürünüm ortaya çıkaracaktır. Bahçeniz, yapısına uygun yerleştirilen aydınlatma elemanları ile daha şık ve konforlu bir hal alır. Işık kirliliği oluşmaması ve gözlerinizin yorulmaması için doğru bir şekilde monte edilmesi gerekir.

 

Kullanılacak ürünlerin hava şartlarına uygunluğuna da dikkat edilmelidir. Çiçekler için led ampuller, çimler için de set üstü aydınlatmalar tercih edilebilir. Gün ışığına yakın ve enerji tasarruflu ampuller kullanmak uygun olacaktır. Sensörlü olan türler hem güvenlik hem de tasarruf bakımından idealdir. Evinizin çevresini aydınlatmak aynı zamanda eve yürürken kendinizi güvende hissetmenizi de sağlar.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir