Arpa Diyeti ile Haftada 3 Kilo Verin

Arpa özellikle vitamin ve mineral kaynağıdır. Haftada 3 kilo vermeniz mümkün. Yedi gün boyunca bu diyeti yapmalısınız. Kalsiyum, manganez, potasyum, demir açısından zengin bir gıdadır. Bedeni toksinlerden arındırır. Karaciğer hastalıklarında ve böbrek tedavisinde de başarılı şekilde uygulanır. Sindirim etkisi yüksektir. Öksürük ve soğuk algınlığında da kullanılır.

arpa

arpa

Arpa Diyeti İle Hızlı Kilo Verme Yöntemi

Arpa lapası tokluk hissi verdiği için hızlı kilo verdirir. Kan şekerini düzenler ve kilo vermenizi kolaylaştırır. Bu diyette alkol, yumurta ve unlu yiyecekler yasak. Diyet süresince 2,5 litre su içilmesi gerekli. Arpayı haşlayacaksınız ve içine 1 tatlı kaşığı zeytinyağı koyacaksınız.

arpa diyeti

arpa diyeti

Sabahları bir kâse arpa lapası öğlen yağsız yoğurt. Ara öğünde sadece leblebi. Akşam ise arpa lapası ve içine maydanoz. Arpa lapası için tencereye su koyun ve kaynadıktan sonra içine yarım kilo arpa ilave edin. Yumuşayana dek karıştırın. Diyet süresince bol su içmeyi asla unutmayın. Arpa toksinleri vücuttan atar. Sağlıklı bir bedene kavuşmanıza yardımcı olur.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir